Na blog

MAGNUM Real v časopise Evita

Realitnú kanceláriu MAGNUM Real sme spolu s Matejom založili pred desiatimi rokmi ešte ako bezdetný pár. Jeho rozvoju sme vtedy mohli venovať všetok svoj čas. Ten v kancelárii, aj ten doma pri nedeľnom obede, ak to bolo práve nevyhnutné. Po pár rokoch,  keď som otehotnela, som síce nemohla všetko nechať tak a venovať sa len sebe a novému životu v mojom brušku, ale spoločne s manželom a s kolegami z MAGNUMu sme tých 9 mesiacov zvládli na výbornú. Síce som si mohla ísť cez obed domov zdriemnuť na hodinku a prekonať tak náročnejšie týždne, ale inak som fungovala úplne normálne. A keď sa naša malá Tea narodila, život a biznis išli ďalej, len sa Tea stala ich prirodzenou súčasťou. Každý deň som si zorganizovala tak, aby bola spokojným a šťastným bábätkom a naša firma naďalej prosperovala.

O tom, ako naša firma začínala, ako som sa aj vďaka dieťaťu naučila robiť kompromisy a ako sa to celé dalo zvládnuť, si môžete prečítať v májovom čísle magazínu Evita.

pics00228-000pics00229-000

B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

Už 13 rokov pre mňa reality nie sú práca, ale životný štýl. Viesť a zdokonaľovať MAGNUM Real mi robí radosť. Som mama a podnikateľka, práve preto rozumiem potrebám každého klienta.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Aktuálna správa NBS o finančnej stabilite je zaujímavá aj pre realiťákov.

Prečítať článok

Daň z nehnuteľnosti 2017

Prečítať článok