Výber makléra

Váš osobný homestager

Predaj nehnuteľností beriem osobne.

Kontaktujte ma

Home staging je profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti s cieľom je vyzdvihnúť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji alebo prenájme.

Väčšina kupujúcich si vytvorí predstavu a vzťah k nehnuteľnosti na obhliadke počas prvých 7 – 10 sekúnd.

Investícia do Home stagingu je výrazne nižšia ako prípadná zľava z kúpnej ceny.

90% ľudí hľadá svoje bývanie na internete. Je nevyhnutné, aby Vaša nehnuteľnosť urobila čo najlepší prvý dojem

Povedali o mne

 • Pri predaji môjho bytu mi bol ponúknutý home staging. Je to investícia, ktorá sa určite oplatí. Neverila som, že s takými malými úpravami sa byt môže stať o toľko krajší a atraktívnejší. Vyzdvihnú sa tým pozitívne vlastnosti bytu, priláka sa väčší počet potenciálnych záujemcov a v konečnom dôsledku sa nehnuteľnosť oveľa rýchlejšie predá.

  Lucia J.

 • Ďakujeme veľmi pekne, za skvele prevedenú prácu. Skoro sme spadli zo stoličky (ešte, že sme sedeli). Je to naozaj veľmi pekné, skoro sme si dom nespoznali. Aj originál obrazy našich detí ste využili, aj spálenú rukavicu na dvere. Super!!!!

  Ildikó G.

 • Táto služba bola veľmi nápomocná pri prenajímaní bytu. Aj vďaka "Home staging-u" sa nám podarilo prenajať nehnuteľnosť v priebehu pár dní, čo sa v minulosti ešte nikdy nestalo.

  Ing. Milan C.

 • Keď sme sa rozhodli náš starší byt prenajať, bolo potrebné ho zrenovovať. Po prerábke bol uprataný, voňal čistotou a bol pripravený pre nových nájomníkov. Avšak stále mu niečo chýbalo. Vtedy sme dostali ponuku na Home staging. Nevedeli sme čo od toho čakať , ale keď som zbadala výsledok som vedela, že to bolo práve "TO" čo chýbalo a to pocit domova.

  Ing. Zuzana Š.

 • So službami MAGNUM Real som veľmi spokojný. Naozaj zariadili okolo prenájmu bytu úplne všetko, nemusel som sa o nič starať. Profesionálny servis tak pri hľadaní nájomcu, napr. veľmi vkusný Home staging, ako aj pri podpise zmluvy a neskorších podporných činnostiach. Určite odporúčam.”

  Ing. Peter V.

Články z môjho blogu

Pocit domova predáva

Prečítať článok

Kontaktujte ma

Moje telefónne číslo: 0903 959 111

Môj e-mail: info@magnumreal.sk