Výber makléra

Váš osobný realitný konzultant

Predaj nehnuteľností beriem osobne.

Kontaktujte ma

Aj po rokoch, ktoré túto prácu vykonávam, je úžasné, aká je rozmanitá. Preto ju milujem.

Rozumiem si s každým klientom, keďže som mama, živiteľka a zároveň aj fanúšik futbalu a hokeja.

Po skončení obchodu ma najviac poteší, keď ma klienti odporúčajú ďalej. Aj touto cestou im patrí moje veľké ĎAKUJEM.

Každá situácia má svoje riešenie a to správne nájdeme spolu, ak mi prejavíte svoju dôveru.

Povedali o mne

 • Ak hľadáte maklérku, ktorá Vám poskytne realitnú službu od A do Z a ktorej záujem o Vás nekončí inkasovaním provízie, práve ste ju našli. Martina Vám ochotne poradí aj s vecami ako vyúčtovanie nákladov na byt či vymáhanie dlžného nájomného alebo vysťahovanie problematického nájomcu. Mne pomohla veľmi a patrí jej za to veľká vďaka. A preto akýkoľvek predaj/kúpu či prenájom nehnuteľnosti určite budem riešiť už iba s ňou a to isté odporúčam aj Vám.

  Kristína K.

 • Dobrý deň,

  rada by som poskytla svoj názor a podelila sa o skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, konkrétne s pani Martinou Tkáčikovou.

  Veľká spokojnosť a radosť mať pri sebe takého človeka ako je p. Martina a to nielen pri predaji mojej nehnuteľnosti, ale taktiež pri kúpe inej nehnuteľnosti, ktorá sa realizovala cez inú, bohužiaľ nie veľmi serióznu realitnú kanceláriu.
  Stála pri mne a riešila aj záležitosti, ktoré boli vysoko nad rámec jej záväzkov voči mne, za čo jej chcem veľmi pekne poďakovať.
  Je to pracovitá a bystrá dáma, ktorá je veľmi dobrá vo svojej práci, a je značné, že ju robí s radosťou.
  Kedykoľvek v budúcnosti by som sa opäť s dôverou obrátila práve na ňu.

  Ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetko a prajem veľa pracovných aj osobných úspechov.

  Eva Š.

 • chcel by som týmto vyjadriť obrovskú spokojnosť s pani Tkáčikovou pri kúpe bytu. Hneď od začiatku celého procesu kúpy bola veľmi milá, ústretová, komunikatívna a hlavne profesionálna! V kontakte som bol v minulosti aj s inými realitnými kanceláriami, ale úprimne môžem povedať, že pri Magnum real som bol najspokojnejší.

  Celý priebeh kúpy bol maximálne zorganizovaný a bol som informovaný o každom kroku. Po prevzatí bytu som ani nečakal, že by ma opäť kontaktovala a pýtala sa ma ako sa mi býva a či som spokojný.

  Jednoducho, servis so všetkým ako má byť. Určite v budúcnosti využijem služby práve tejto realitnej kancelárie.

  Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré!

  Ľubomír C.

 • Pani Tkáčiková ma svojou skvelou prácou, flexibilitou, promptnými reakciami, ochotou a ľudským prístupom presvedčila, že seriózny maklér ešte existuje. Predčila moje očakávania, pracovala nad rámec svojich povinností, môžem len potvrdiť individuálny prístup a vysoko profesionálne služby. Maximálna spokojnosť, s radosťou ju budem odporúčať a bez zaváhania sa v prípade potreby opäť na ňu obrátim.

  Daniela K.

 • Pred kúpou bytu som mala trochu obavy. Tieto obavy boli absolútne zbytočné a to najmä vďaka prístupu pani Tkáčikovej, ktorá mi pomohla vo všetkom od A po Z doslova. Bola som veľmi príjemne šokovaná, čo všetko vybavila za mňa (nad rámec kompetencií bežného realitného makléra), vo všetkom mi poradila, pomohla.

  Vyzdvihla by som jej nadpriemerný pro-klientsky individuálny prístup a jednoznačne orientáciu na výkon a riešenie problému. Určite ju odporúčam všetkými 10timi :-)

  Jana L.

 • Dobrý deň,

  chcela by som veľmi pekne poďakovať p. Tkáčikovej za jej odborné poradenstvo a pomoc pri hľadaní bytu, a tiež pri samotnej obhliadke už aktuálneho bytu. Bola veľmi milá, profesionálna. Odporúčam.

  Ďakujem.

  Anna K.

 • Dobrý deň,

  touto cestou chceme dodatočne poďakovať pani Martine Tkáčikovej za jej prácu spojenú so sprostredkovaním kúpy nehnuteľnosti. Vďaka jej vysoko profesionálnemu prístupu prebehla transakcia veľmi rýchlo a hladko, napriek našej hlbokej neznalosti problematiky kúpy a predaja nehnuteľnosti. Zároveň svojim príjemným a optimistickým prístupom pomohla prekonať všetky nástrahy byrokracie.

  Pokiaľ by sme v budúcnosti potrebovali služby realitného makléra, určite opäť oslovíme pani Tkáčikovú.

  Ďakujeme.

  Martin H. a Katarína H.

 • Dobrý deň,

  dovoľte mi poďakovať sa touto cestou pani Martine Tkáčikovej, vďaka ktorej sa mi podarilo úspešne predať môj byt. Pani Tkáčikovú som oslovila náhodne na základe vašej webovej stránky a musím povedať, že to bola tá najlepšia voľba. Celý proces predaja prebiehal vysoko efektívne, v krátkom čase a hlavne veľmi profesionálne. Pani Tkáčiková si získala moju absolútnu dôveru už hneď pri prvom osobnom stretnutí a bola som si istá, že som v správnych a dobrých rukách, čo je v dnešnom svete veľkou vzácnosťou. Svoju prácu robí zodpovedne, s nadšením, je flexibilná, spoľahlivá a veľmi pozitívna. Je to veľký profesionál a zároveň je veľmi ľudská, priateľská a skromná. Verím, že je pre vašu spoločnosť obrovským prínosom. Taktiež verím, že sa naša spolupráca určite v budúcnosti ešte zopakuje a budem pani Tkáčikovú vrelo odporúčať aj mojim známym.

  Ešte raz veľká vďaka.

  Prajem vám veľa spokojných klientov.

  S pozdravom,

  Veronika R.

 • Asymetria informácií je stav, kedy jedna zo zmluvných strán ťaží z kvalitnejších informácií/ znalostí, ako má strana druhá, čím dochádza k nerovnováhe síl pri akejkoľvek transakcii. Táto situácia nastáva najmä na komplikovanom a komplexnom trhu, za aký považujem aj ten realitný.

  Aj na základe tejto skutočnosti som sa rozhodol pri hľadaní nehnuteľnosti využiť funkciu makléra kupujúceho. Výber realitnej kancelárie som uskutočnil na základe referencie z môjho blízkeho okolia.

  Rád by som zhrnul prínosy spolupráce so spoločnosťou Magnum Real v niekoľkých bodoch:
  - otvorená komunikácia
  - upozornenie na skryté nedostatky ponúk počas obhliadok
  - aktívne riešenie každého problému
  - zabezpečenie všetkých formálnych úkonov aj po odovzdaní bytu

  Touto cestou by som sa ešte raz rád poďakoval spoločnosti Magnum Real - predovšetkým pani Tkáčikovej a pánovi Kucharičovi za profesionálnu pomoc počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

  Marek J.

 • Vážená spol. MAGNUM Real INVEST s.r.o.,

  aj keď s odstupom času z dôvodu pracovnej zaneprázdnenosti by som sa rád ešte raz poďakoval za Vaše služby ako Váš spokojný klient, predával som 2-izb.byt v BA V (09/2015) cez Vašu realitnú konzultantku p. Martinu Tkáčikovú, s ktorou som sa do toho času osobne nepoznal a našiel som si Vás na internete, kde ma oslovil, zaujal Váš firem. postoj, zmýšľanie a vyjadrenia v prezentácii pána majiteľa p. Kuchariča. V čom som sa aj osobne presvedčil, že prezentované je aj realitou. Čo dnes na trhu nehnuteľností, zvlášť na Slovensku je už žiaľ vzácnosťou, a preto Vám patrí veľká vďaka a z mojej strany len kladné odporúčania!

  Realitné služby p. Tkáčikovej s určitosťou odporúčam, nakoľko s jej ľudským, profesionálnym prístupom, ochotou a s maximálnym pracovným nasadením s evidentným záujmom Vám pomôcť dosiahnete očakávaný výsledok. S jej prácou som bol max. spokojný a predaj bytu uskutočnený, prepísaný do 8 prac. dní :-)

  Milan M.

 • Paradox je, že som sa s p. Martinou Tkáčikovou vôbec nestretla osobne. Všetko sme riešili telefonicky alebo emailom. Chcem napísať, že to bola pre mňa doposiaľ najlepšia spolupráca s realitnou agentkou (a nehnuteľnosť už prenajímam tretí rok). Začala som veriť, že pri exkluzívnej spolupráci s realitnou kanceláriou existuje pridaná hodnota. Oceňujem rýchlosť, flexibilitu a ústretovosť. Navyše ochota byť k dispozícii, aj počas dohodnutého nájomného vzťahu, mi dáva signál, že si za svojou prácou stojí, keďže nekončí vyplatením provízie.

  V komunikácii som nepostrehla žiadnu afektivitu, či dvojtvárnosť alebo manipuláciu. V komunikácii prevládala otvorenosť a úprimnosť. A v neposlednom rade ma upútal aj profesionálny prístup realitnej agentky, zameraný na riešenie problémov, so schopnosťou uchopiť podstatu veci a so schopnosťou využiť príležitosť, ktorá sa ponúka. Naozaj si to moje vzala p. Tkáčiková "za svoje" :) Takže slogan RK je pravdivý.

  Vzhľadom k faktu, že žijem v zahraničí, kde nájomca preberá na seba oveľa väčšiu zodpovednosť ako je zvykom na Slovensku, mám trocha neštandardné zmluvné podmienky. Pani Tkáčiková s viditeľnou znalosťou správania sa slovenského realitného trhu mi zabezpečila prenájom bytu do 7 dní od uverejnenia ponuky a stačila jej na to iba jedna obhliadka. Klobúk dolu!

  Myslím, že pozícia realitného makléra na Slovensku nie je vždy vďačná, no držím palce a nech sa darí aj naďalej!

  Ďakujem za príjemnú skúsenosť.

  Katarína S.

 • Bol som príjemne prekvapený profesionalitou a osobným prístupom pani Tkáčikovej, vrele odporúčam. Prajem veľa spokojných klientov.

  Miroslav M.

 • So službami pani Tkáčikovej, ako realitnej maklérky, som bola veľmi spokojná. Snažila sa pomáhať vo všetkom počas celého predaja bytu a nájsť vždy nejaké riešenie resp. kompromis. Bola vždy veľmi milá, trpezlivá a profesionálna. Takto si predstavujem realitného makléra, ktorého práca zároveň teší, aj keď to nie je vždy jednoduché.

  Ing. Alžbeta K.

 • Dobrý deň,

  dostala som od známej pri predaji bytu tip na pani Tkáčikovú a bezpochyby to bola správna voľba. Musím vyzdvihnúť jej profesionálny a zároveň ľudský prístup. Je veľmi skúsená, ochotná a flexibilná pri riešení všetkého, čo s prevodom nehnuteľností súvisí.

  Aj touto formou by som jej ešte raz chcela poďakovať. Určite jej služby môžem odporúčať, ja sama ich plánujem v budúcnosti opäť využiť.

  Ivana S.

 • Vyzdvihujem spoluprácu s pani Tkáčikovou ako skúsenou a zákaznícky orientovanou maklérkou. Naša spolupráca prešla do Magnum Real z jej predchádzajúceho pôsobenia, takže platí, že naozaj berie predaj nehnuteľností osobne. Vrelo odporúčam každému.

  Mgr. Michal Búci

 • Chcem odporučiť pani Tkáčikovú, ktorá našej mladej rodinke pomohla k nadobudnutiu našej prvej spoločnej nehnuteľnosti. Bola veľmi ochotná a profesionálna pri riešení všetkých otázok a problémov, ktoré nevyhnutne vznikajú pri kúpe nehnuteľnosti.

  Prajem veľa spokojných klientov

  Ing. Ivan D. s rodinou

 • Dobrý deň,
  vaša spoločnosť prostredníctvom p. Tkáčikovej riešila predaj bytu, v ktorom som figuroval ako kupca. Chcem sa týmto poďakovať p. Tkáčikovej za profesionálny prístup a ochotu v riešení situácii, ktoré počas kúpy nastali. Do budúcna rád odporučím p. Tkáčikovú i firmu MAGNUM Real prípadným záujemcom o predaj nehnuteľnosti.

  Prajem veľa úspechov,

  Ing. Michal D.

 • Dobrý deň,
  rada by som odporučila Vašim klientom pani Tkáčikovú. Nedávno som vďaka nej kúpila byt. Chválim jej ochotu pomôcť s čímkoľvek, skvelý servis počnúc obhliadkou až po odovzdanie bytu. Neviem si vynachváliť profesionálnu pomoc s hypotékou, katastrom, prehlásením energií a podobne. Keďže je to moja prvá nehnuteľnosť, sama by som s tým mala oveľa viac starosti. A to nehovorím o tom, že ma zakaždým odviezla svojim autom :-). Proste je to profesionálka s veľkým P a navyše veľmi milá, vtipná a otvorená žena! Ešte raz vďaka!

  Mgr. Margita Stančíková

 • Na jeseň som predávala môj byt. Na p.Tkáčikovú som dostala odporúčanie od môjho známeho a bola to výborná voľba. Predaj bytu prebehol bez problémov a starostí a čo som ocenila najviac - byt bol predaný naozaj rýchlo. P. Tkáčiková je profesionálna, dostala som od nej všetky informácie, ktoré som potrebovala. Navyše je aj ľudsky veľmi príjemná. 100% spokojnosť so službami a prístupom. Určite odporúčam.

  Martina Machovská

 • Začiatkom roka som predala byt a aj vďaka pani Tkáčikovej celý predaj od obhliadok (kde sa snažila záujemcovi navrhnúť - poradiť kde, čo a ako v izbách a byte upraviť, tak aby bol záujemca spokojný, ak by sa rozhodol pre kúpu) až po odovzdanie bytu, prehlásenie SPP, energií, kataster a všetko čo k tomu patrí. Z mojej strany veľká spokojnosť...v budúcnosti viem na koho sa obrátiť a aj odporučiť.
  Ešte raz veľká vďaka.

  Andrea Kornošová

Články z môjho blogu

Predaj 3i bytu v Bratislave – Petržalka

Prečítať článok

Interview s realitným maklérom: Martina Tkáčiková

Prečítať článok

Kontaktujte ma

Moje telefónne číslo: 0948 375 551

Môj e-mail: tkacikova@magnumreal.sk