Výber makléra

Váš osobný realitný konzultant

Predaj nehnuteľností beriem osobne.

Kontaktujte ma

Práca s realitami je mojím koníčkom už 12 rokov.  Ponúkam profesionalitu, partnerskú spoluprácu a ľudskú podporu.

 

Pre svojich klientov som tu vždy, keď potrebujú pomôcť, počúvam ich, aby sme spolu našli to najlepšie riešenie ich situácie.

Rada pomáham, nielen ľuďom. Osvojila som si dve nechcené fenky, finančne a materiálne podporujem občianske združenie, ktoré poskytuje azyl týraným zvieratám.

Vážim si Vašu dôveru, môžete sa spoľahnúť, že svoje vedomosti a dlhoročné skúsenosti využijem pre Váš prospech.

Moje TOP Ponuky

 • Tento maklér nemá aktuálne žiadne TOP reality.

Povedali o mne

 • Pani Miháleková,

  Bol som veľmi spokojný s Vaším veľmi profesionálnym prístupom počas prípravy a realizácie predaja bytu v Podnunajských Biskupiciach. Odporúčal by som Vaše služby svojím známym.

  Prajem pekný deň.

  S pozdravom,

  Martin H.

 • Pani Mihálekovú určite odporúčam každému, kto potrebuje profesionála v oblasti realít. Som značne pracovne zaneprázdnený, preto som sa obrátil na troch doporučených maklérov v situácii, keď som potreboval predať byt. Po stretnutí s pani Mihálekovou som sa rozhodol, že predaj bytu zverím len jej, navrhla mi spôsob organizácie predaja bytu, ktorý mi maximálne vyhovoval. Po mesiaci som podpisoval kúpnu zmluvu, všetky procesy s tým spojené zorganizovala bezchybne. Rád som spoznal osobu, ktorá svoju prácu vykonáva zodpovedne a pritom je ľudská, vychádza klientovi maximálne v ústrety.

  Milan S.

Články z môjho blogu

Interview s realitným maklérom: Oľga Miháleková

Prečítať článok

Kontaktujte ma

Moje telefónne číslo: 0905 233 621

Môj e-mail: olga@magnumreal.sk